Hlavní strana

 
 Seznam dle kategorií

 Menu

 Koření

 Rady a nápady

 Povídání

 Doporučuji

 Návštěvní kniha

Aktualizováno :

Ajina kuchařka
© 2001
[CNW:Counter]  

NAVRCHOLU.cz
Něco málo o mě....
Mám hodně zájmů a zálib. Mezi moje zájmy hodně patřila turistika, ale v poslední době jsem musela přesedlat na kolo. Začali jsme jezdit s kamarády na cyklodovolenou.

Když se mi blížila padesátka, tak mě moji chlapi přesvědčili na raft a udělali dobře. Rafting na divoké vodě mě nadchnul. Byli jsme ve Francii, Slovinsku, chlapi byli v Norsku a na Ukrajině. Něco málo z expedic se dovíte na stránkách Expedice.


Na většinu akcí mě doprovází můj fotoaparát. Baví mě dělat webové stránky, tak většinu aktivit najdete na mých stránkách, ať osobních nebo organizací.

 V roce 2008 jsem začala navštěvovat Internetový časopis pro ženy Dáma.cz Jsou tam šikulky, které si vzájemně poradí, vymění zkušenosti a popovídají o životě. Seznámily mě s programem PhotoFiltre. S jejich pomocí jsem u Ast začala čarovat s obrázky na zadaná témata a s Janiko a jejími Maniačkami jsem se učila dělat rámečky na obrázky a fotografie.

  Ráda si zajdu na zahrádku a trošku se pohrabu v hlíně, své produkty potom zpracuji v kuchyni, protože ráda vařím.

 Už od roku 2001 mám na webu Ajinu kuchařku
Internetovou kuchařku jsem začala dělat v roce 2001. Naučila jsem se základy Html a psala jsem si ji sama na Swebu. Byly to moje první krůčky po internetu. Na Swebu jsem měla málo místa, tak jsem hledala jiného hostitele a našla jsem velmi dobrý prostor na Webzdarma.cz. V době, kdy jsem předělávala kuchařku tam ještě nebyla nabídka šablon stránek. 30.11.2007 byl důležitý den. Konečně jsem převedla všechny recepty ze Swebu na Seznam.cz do nové kuchařky na webzdarma.cz

Celé stránky Ajina nová kuchařka píšu sama . Přidávání nových receptů a jejich aktualizace je časově náročná, takže když jsem v roce 2010 narazila na webnode.cz, začala jsem stránky převádět tam, ale bylo to velmi náročné a narazila jsem na problémy s organizací stránek, odkazy a odskoky, tak jsem se nakonec rozhodla zůstat na Webzdarma. Upravila jsem vzhled stránek s tím, že tento vzhled budou mít jen nové recepty a úvodní stránka.

19. BŘEZNA 2013 - HOSTING A DOMÉNA AJINA-KUCHARKA.CZ
Konečně jsem se rozhodla pro vlastní doménu ajina-kucharka.cz a placený hosting.
Pustila jsem se do nelehké práce převodu kuchařky z webzdarma.cz. Znamená to předělat asi 60% fotografií, protože na nich je s logem i webová adresa a přepsat 474 receptů. Jsem zvědavá, jak dlouho mi to bude trvat, Pro přehled jak pokračuji s převáděním jsem se rozhodla 30.5.2013, tak jak jsem vkládala první recepty uvedu odhadem. Vím, že bylo před velikonocemi a první recepty byly velikonoční beránek a nádivka.

14. srpna 2013 jsem Ajinu kuchařku připojila k webu Vyhledejrecepty.cz

Nejpopulárnější blogy receptů     Recepty Hunger